03056, г. Киев, а/я 47
тел.: (044) 599-11-03
факс: (044) 455-66-09
e-mail:  Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Економія до 33%! Замовляйте!

 

Подробиці за запитом Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. або +380 44 599 11 03.

       

Altium Limited в жовтні представила нову версію Altium Designer, яка завдяки своїм істотним поліпшенням і можливостям продовжує посилювати лідерство компанії в середовищі розробки друкованих плат світового класу.

За допомогою інструментів Altium Designer20 користувачі можуть в єдиному середовищі проектування створювати схеми і конструкції друкованих плат, моделювати функціонування ланцюгів, вибирати електронні компоненти від різних виробників, а також формувати документацію на проекти для виробництва.

Altium Designer 20 налічує більше 200 поліпшень і нововведень, більшість з яких запропоновані самими користувачами.

    Версія Altium Designer 20 є революційною для проектування друкованих плат. Ця версія включає в себе поліпшення, запропоновані самими користувачами, і розширені можливості, які дозволяють нам обійти конкурентів.

Сергій Костинский, технічний директор Altium.

Ключові поліпшення версії Altium Designer20:

Краща в своєму класі інтерактивне трасування - режим «Push & Shove» дозволяє проектувати складні плати з високою щільністю межсоединений (HDI) і прискорює час проектування більш ніж на 20%, навіть для простих друкованих плат.

Нові можливості трасування швидкодіючих друкованих плат -ефективне проектування високошвидкісних плат, що використовують DDR3 / 4/5, 100 Гбіт Ethernet і SerDes PCIe 4.0 / 5.0.

Інструменти многоплатного проектування - в новій версії для проектів Multi-board використовуються можливості ActiveBOM ™, включаючи пошук постачальників, перевірку правил для складу виробу і визначення варіантів вибору компонентів. Користувачі також можуть експортувати файли 3D PDF для збірок Multi-board, що дає можливість співробітникам переглядати тривимірні збірки.

Нові можливості високовольтного проектування - для додатків, де конструювання високовольтних пристроїв має вирішальне значення (наприклад, космічні апарати, повітряні судна і високотехнологічні лазери). Altium Designer 20 пропонує нові правила витоку, які допомагають підтримувати зазори між високовольтними ланцюгами по поверхні друкованих плат для запобігання виникнення електричної дуги в системах електроживлення і при проектуванні приладів змішаного типу.

Покращений інтерфейс користувача - продуктивність користувача значно поліпшена завдяки новій можливості динамічної компіляції, що забезпечує швидкий доступ до даних за схемою, макету, генерації специфікації, проектної документації та інших елементів уніфікованої середовища проектування Altium Designer.

Професіонали в області розробки і конструювання друкованих плат з Altium Designer 20 можуть проектувати і створювати електронні пристрої без обмежень - будь то прості і складні плати, одно- і многоплатние пристрої, низько- і високочастотні конструкції, від опрацювання схеми пристрою до конструювання плати і формування складу вироби.

Огляд нових можливостей Altium Designer 20.0

https://www.youtube.com/watch?v=dE4rYbPD9Nw

https://www.youtube.com/watch?v=2-98pjdVRmQ


    

НОВОСТИ:

16.05.2022 Унікальні пропозиції Altium Designer 2022 для України

 

Подробнее...

19.11.2020 Додатково - Розширений курс - Робота з САПР Altium Designer 2020

 

Подробнее...

21.09.2020 Унікальний курс - Робота з САПР Altium Designer 2020 дистанційно!!!

 

Подробнее...