03056, г. Киев, а/я 47
тел.: (044) 599-11-03
факс: (044) 455-66-09
e-mail:  Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

                

В період з 18 по 22 лютого 2019 року ТОВ "НВО "Проміт" проводить курс «Робота з САПР Altium Designer 2019. Проектування і конструювання електронної апаратури».

Мета курсу: знайомство з основними інструментами, правилами та методами проектування електронних пристроїв в САПР Altium Designer 2019, Altium Nexus2, Altium 365, GOSTBOM2, MCAD Co-Designer.

Курс розрахований на слухачів - розробників і конструкторів друкованих плат: тих, що тільки почали освоювати Altium Designer та також буде корисний фахівцям, що вже мають досвід роботи з даною системою проектування.

Заняття викладає Прановіч Володимир Ілліч - кандидат технічних наук, автор понад 20 авторських свідоцтв та близько 100 публікацій з тематики проектування радіоелектронних пристроїв.

Слухачі пройдуть всі стадії проектування електронних пристроїв в САПР Altium Designer, починаючи з інсталяції та налаштування систем Altium Designer та Altium Nexus, далі ознайомляться з особливостями ведення бібліотечних баз даних, а також самостійно створять проект друкованої плати з нуля до готового рішення.

Крім основної програми курсу, слухачі отримають відповіді на свої запитання, що стосуються не тільки роботи з програмою Altium Designer, але і по суміжних напрямках в області систем автоматизованого проектування мікроелектронних пристроїв.

Випускникам курсів вручається іменне Свідоцтво, що наддасть можливість отримувати безкоштовні консультації протягом 2-х років після їх закінчення.

Група розрахована на 10-12 слухачів.

Вартість курсу навчання становить 17 100,00 (сімнадцять тисяч сто) гривень, в т.ч. ПДВ (включена вартість кава-брейк, обіду).

Декільком слухачам з одного підприємства передбачена знижка.

Для прийняття участі в даному курсі потрібно надіслати заявку на електронну адресу: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. чи Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. або на факс: (044) 528-22-59. У заявці вказується ПІБ слухача, реквізити підприємства, контактний номер телефону та електронна адреса.

Для юридичних осіб проведення навчання закривається актом виконаних робіт.

Якщо Ви маєте додаткові питання, зауваження та побажання щодо програми навчання, просимо їх надіслати листом, ми врахуємо їх при викладанні даного курсу навчання, та при формуванні наступних програм.

 Програма курсу  тут.

 

НОВОСТИ:

16.05.2022 Унікальні пропозиції Altium Designer 2022 для України

 

Подробнее...

19.11.2020 Додатково - Розширений курс - Робота з САПР Altium Designer 2020

 

Подробнее...

21.09.2020 Унікальний курс - Робота з САПР Altium Designer 2020 дистанційно!!!

 

Подробнее...